Skip to content Skip to footer

Calendari 2021

15,00

Neteja

Els 12 integrants del calendari A3 son:
Mario Gual: Gener, cupó: mariogual
Gio Artcolor: Febrer, cupó: gioartcolor
Sergio Alcañiz: Març, cupó: sergioalcañiz
Jose Gallego: Abril, cupó: josegallego
Jose Fuster: Maig, cupó: josefuster
Toño Savall: Juny, cupó: toñosavall
Estudio Chuky: Juliol, cupó: chuky
Miguel Hache: Agost, cupó: miguelh
Grego Acebedo: Setembre, cupó: gregoacebedo
Mario Perez: Octubre, cupó: marioperez
Vicente Dominguez: Novembre, cupó: vicentedominguez
Monperfil by Ramón Solaz: Desembre, cupó: monperfil

Utilitza algun cupó i aconseguix un descompte de 3€.

SKU: N/A Categoria: Product ID: 3444
Iniciar xat
1
💬 Necessites ajuda?
El ninot Calendari 2021 pot ser teu!
Si tens algun dubte, pregunta'ns.